Freskuese metalike per shtepi Elektra me kater flete

6,990 L

Ka stok

Freskuese metalike per shtepi me kater flete rrotulluese te fuqishme. Me nivele te ndryshme shpejtesie, mund te rrotullohet apo fiksohet ne pozicionin qe deshironi.

FRESKUESE METALIKE PER SHTEPI ELEKTRA

Nje freskuese perfekte dhe teper funksionale si per shtepi ashtu edhe per zyra, lokale etj.

Freskuesja ka trup metalik inoksi dhe helika shume te fuqishme qe do t’ju mundesojne freskine gjate diteve te nxehta te veres.

Me kater flete rroulluese te fuqishme dhe nivele te ndryshme shpejtesie, mund te rrotullohet apo fiksohet ne pozicionin qe deshironi.

Dizajn elegant dhe pamja estetike do te pershtatet me cdo ambient qe ju nevojitet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Be the first to review “Freskuese metalike per shtepi Elektra me kater flete”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese elektra metalike ne shitje online dyqan taxi

Freskuese metalike per shtepi Elektra me kater flete