Freskuese per shtepi Elektra me pese helika

4,490 L

BluE Kuqe
Pastro
KODI: freskuese-elektra-me-pese-helika Kategori: , ,

FRESKUESE PER SHTEPI ELEKTRA PESE HELIKA

Freskuese me pese helika per shtepi, ideale per ditet e nxehta te veres.

Alternativa me e mire per freskimin e ambienteve duke kursyer energji elektrike gjithashtu.

Te rrotullueshme per te freskuar te gjithe ambientin ku ndodheni.

Dizajni i tyre eshte shume praktik ne perdorim si per shtepi, restorant, bar etj. Pastrohet dhe zhvendoset lehtesisht.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Lloji

Freskuese

Ngjyra

,

Be the first to review “Freskuese per shtepi Elektra me pese helika”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese elektra stand fan ne shitje online dyqan taxi

Freskuese per shtepi Elektra me pese helika