Velform Sauna Belt | Rrip Dobesimi per femra dhe meshkuj

1,290 L

Ka stok

Ky rrip per dobesim ju ben qe gjate stervitjes tuaj ose shetitjeve ne natyre ju do te djersisni shume me teper. Ju mund ta perdorni jo vetem gjate stervitjes por dhe ne aktivitete tuaja te perditshme.

KODI: G-054 KATEGORIA: Etiketime: , ,

VELFORM SAUNA BELT

Velform Sauna Belt | Rrip Dobesimi per femra dhe meshkuj

Nese jeni te angazhuar pjesen me te madhe te kohes me pune dhe pothuajse nuk gjeni aspak kohe per t’u kujdesur per shendetin fizik tuaji. Athere ne po ju japim nje zgjidhje teper te lehte Sauna Slimmer. Rrip perfekt per te humbur peshe, dhe per te krijuar barkun e sheshte qe keni deshiruar gjithmone.

Ky rrip per dobesim ju ben qe gjate stervitjes tuaj ose shetitjeve ne natyre ju do te djersisni shume me teper. Ju mund ta perdorni jo vetem gjate stervitjes por dhe ne aktivitete tuaja te perditshme. Mund ta vishni nen rrobat tuaja gjate kohes qe jeni ne pune. Ajo do te kryej funksionin e saj njejsoj dhe askush nuk ka per ta vene re se cfare ka nen veshjen tuaj. Punoni dhe nderkohe kontriboni ne shendetint tuaj fizik.

Velform Sauna Belt

Velform Sauna Belt

Rrip dobesimi i cili eshte i projektuar me materiale te ndryshme kompresimi dhe polimer. Sapo ta vendosni rripin rreth barkut tuaj ai menjehere do te stimuloje djersitje. Rrit temperaturen e trupit natyrale duke larguar te gjitha toksinat e trupit. Ky rrip e ruan mjaft mire nxehtesine midis trupit tuaj dhe rripit.

Rrip sauna Belt mund te perdoret nga femrat dhe meshkujt, dhe mund te rregullohet lehte ne madhesine qe i pershtatet me se miri belit tuaj.
Nuk eshte me e nevojshme qe ju te shpenzoni para dhe shume kohe duke shkuar ne sauna, me kete produkt eshte sauna ajo qe vjen te ju.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimiin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje dobesimi

Be the first to review “Velform Sauna Belt | Rrip Dobesimi per femra dhe meshkuj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

velform sauna belt rrip dobesimi

Velform Sauna Belt | Rrip Dobesimi per femra dhe meshkuj