Varese rrobash praktike me montim ne mur

990 L

Ka stok

Varese rrobash praktike

Montohet ne mur lehtesisht

Shmangni rremujen dhe rrudhat e rrobave

Dizajn praktik per te kursyer hapesire

KODI: varese-rrobash-praktike Kategori: ,

VARESE RROBASH PRAKTIKE ME MONTIM NE MUR

Varesja ideale nese nuk keni hapesire te mjaftueshme per te varur kemishat, peshqiret apo xhaketat. E bere nga aliazh alumini, eshte rezistent ndaj ndryshkut dhe ndaj korrozionit.

Me formen e trekendeshit ai instalohet ne mur dhe siguron qendrueshmeri dhe kapacitet mbajtes maksimal.

Varni rrobat per te shmangur kriijimin e rrudhave nga palosja dhe hekurosjen per ore te gjata.

I pershtatshem per sallon, ballkon, tualet, kuzhine etj kudo qe ju nevojitet nje varese. Shume efikase per ambientet qe nuk kane hapesire te mjaftueshme per te vendosur dollap apo organizues te madh rrobash.

Varesja hapet dhe mbyllet ne momentin qe nuk jeni duke e perdorur, duke ofruar nje pamje sistematike.

Specifika

  • Permasa: 37.5 * 31.4 * 29 cm
  • Materiali: Alumin qe nuk ndryshket
  • Dizajn praktik shume funksional
  • Me instalim ne mur

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Varese rrobash praktike me montim ne mur”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

varese rrobash me montim ne mur online dyqan taxi

Varese rrobash praktike me montim ne mur