Dollap portativ per organizimin e rrobave

5,990 L

Ka stok

Material cilesor dhe rezistent
Stili Bashkëkohor & Modern
I përshtatshëm për dhomë gjumi
Ngjyra: E zezë
Pesha (kg): 2

KODI: Dollap-portativ-per-organizimin-e-rrobave Kategori: ,

DOLLAP PORTATIV PER ORGANIZIMIN E RROBAVE

Ky dollap portativ I palosshme do të kujdeset për nevojat tuaja për ruajtjen dhe kujdesin e rrobave.

Kjo gardërobë e lëvizshme është e gjithanshme, e qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin. Struktura dhe dizajni i këtij dollapi do te pershtatet menjehere me dekorin e shtepise suaj.

Ky dollap do t’ju ndihmojë të organizoheni dhe të sistemoni që të gjitha këpucët dhe rrobat tuaja në dhomën tuaj.

Kjo do t’ju ndihmojë të krijoni një pamje pa rrëmujë dhe të pastër për dhomën tuaj të gjumit. Dizajn shume praktik dhe i pershtatshem sa lehtë zhvendoseni nëpër dhomën tuaj nëse doni të ndryshoni pozicionin e saj.

Be the first to review “Dollap portativ per organizimin e rrobave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dollap portativ

Dollap portativ per organizimin e rrobave