Vajza e letres – Guillaume Musso

1,200 L

Ka stok

Shkrimtari Tom Bojd nuk po gjente piken e frymezimit dhe ishte i zene ngushte pa asnje fare mendimi per te perfunduar romanin e tij.

KODI: r-vajzaeletres KATEGORIA: ETIKETIMI:

VAJZA E LETRES

I mberthyer ne krizen e frymezimit, fillkat dhe pa leke ne xhep, shkrimtari Tom Bojd nuk po arrinte ta perfundonte romanin e tij.

Derisa nje nate stuhie e furishme ai bie pre e nje halucinacioni, ku ne tarrace i shfaqet imazhi i nje vajze tmerresisht te bukur.

Ajo i thote se ishte protagoniste e romanit te tij, e rene ne boten reale nga nje fjali e lene pezull prej tij.

Dhe nese Toni nuk do ti kthehej te shkruarit, ajo do te vdiste.

Duket absurde gjithesesi Tomi e beson sepse eshte marrezisht i dashuruar me te.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Vajza e letres – Guillaume Musso”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vajza e letres ne shitje online ne dyqan taxi

Vajza e letres - Guillaume Musso