Vajza e Bruklinit – Guillaume Musso

1,200 L

Ka stok

Nje roman i mbushur me personazhe te karaktereve te ndryshem te cililet thurin komplote djallezore.

 

KODI: r-vajzangabruklini KATEGORIA: ETIKETIMI:

VAJZA E BRUKLINIT

Ne qender te historise eshte personazhi i Anes e cila do te perjetoje nje histori dashurie.

Nje roman i mbushur me personazhe te karaktereve te ndryshem te cilet thurin komplote djallezore.

Fragment i shkeputur nga libri: E mbaj fort mire mend kete çast. Ishim perballe detit. Horizonti vezullonte. Aty, Ana me pyeti:- Sikur te kisha bere gjene me te keqe, do te me doje perseri? Te ishe ti, si do te pergjigjeshe? Ana ishte gruaja e jetes sime, pas tri javesh duhej te martoheshim. Sigurisht qe do ta doja, pavaresisht se ç’mund te kishte bere. Te pakten, ashtu besoja, por ajo rremoi ne çante me doren qe i dridhej dhe me zgjati nje fotografi.  Kete e kam bere une.  Sot, pashe sekretin e saj dhe e kuptova qe rruget tona do te ndaheshin pergjithmone. I tronditur , u ngrita dhe u largova pa thene asnje fjale.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Vajza e Bruklinit – Guillaume Musso”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vajza e bruklinit bli onlinelibra ne dyqan taxi

Vajza e Bruklinit - Guillaume Musso