Vajza dhe nata – Guillaume Musso

1,200 L

Ka stok

Romani eshte trondites i dhemshur dhe demonjak. Nje sekret tragjik i lidh dhe i ndan pergjithmone tre miq.

KODI: r-vajzadhenata KATEGORIA: ETIKETIMI:

VAJZA DHE NATA

Romani eshte trondites, i dhimbshem dhe demoniak. Tre miq te lidhur nga nje sekret tragjik.

Me vitin 1992 ne nje nate te akullt dimri, Vinka Rokuell, nje vajze nentembedhjete vjecare arratiset se bashku me profesorin e saj te filozofise, me te cilin kishte nje marredhenie te fshehte.

Ajo ishte nje nga studentet me te shkelqyera dhe per te dashuria ishte o gjithcka o asgje.

Pas kesaj aratisje askush nuk do ta shoh me. Bregu i Kalter, pranvere 2017.

Deri ne perfundim te liceut ishin te pandashem, por qe atehere Fani, Tomasi dhe Maksimi, te cilet ishin miqte me te mire te Vinkes, nuk i kishin folur me me goje njeri-tjetrit.

Ata takohen serishte ne nje mbledhje ish-nxenesish.

25 vjet me pare, ne rrethana te tmerrshme, qe te tre kane kryer nje vrasje, duke e murosur kufomen ne palestren e shkolles. Pikerisht ne kete palester qe sot duhet te shembet per t’i bere vend nje ndertese tjetër. Tani e tutje, asgje s’mund ta pengojë zbulimin e së vërtetës për rastin e Vinkës.

A do te zbulohet e verteta? Cfare ka ndodhur me mikeshen e tyre?


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Vajza dhe nata – Guillaume Musso”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vajza dhe nata libra ne shitje ne dyqan taxi

Vajza dhe nata - Guillaume Musso