Vaj Susami – Sesame Oil – Trupi dhe Shendeti – Blerje Online

1,490 L

Ka stok

Kujdesi per floket – Eshte i njohur per kujdesin e pergjithshem te flokeve ndersa vetite e tij antibakteriale mbajne lekuren e kokes te shendetshme.
Kujdesi per lekuren – I pasur me zink, nje mineral teper i rendesishem per lekuren.
KODI: vaj-susami-sesame-oil KATEGORIA:

VAJ SUSAMI – SESAME OIL

Vaj susami per trupin dhe shendetin – Sesame Oil

Vaj Susami ju sjell te gjitha te mirat ne shendetin tuaj. Si nje nga alternativat me te mira per t’u perdorur si vaji i perimeve. Ofron nje shumellojshmeri perfitimesh ne shendet, njekohesisht ju dhuron dhe shije aziatike ne kuzhinat tuaja.
Perdorimi i tij:
Kujdesi per floket – Eshte i njohur per kujdesin e pergjithshem te flokeve ndersa vetite e tij antibakteriale mbajne lekuren e kokes te shendetshme.
Kujdesi per lekuren – I pasur me zink, nje mineral teper i rendesishem per lekuren. Ky vaj rrit elasticitetin dhe butesine e lekures. Zvogelon njollat e moshes.
Kujdesi per zemren – Acidi yndyror e mban sistemin kardiovaskular te forte dhe nivelin e kolesterolit te ulet.
Kujdesi per kockat – I pasur me kalcium, zink dhe baker mundeson te gjitha integralet per rritjen dhe shendetin e kockave.
Relakson ankthin – Permban tirozine e cila lidhet me aktivitetin e serotonines pozitive.
Kujdesi Oral – Efektet anti bakteriale te vajit rrisin shendetin dhe bardhesine e dhembeve.
Rrit qarkullimin e gjakut dhe Metabolizmit – Permbajtja e larte e bakrit dhe zinkut ndihmon trupin te funksionoje ne makismumin e tij.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Vajra

Be the first to review “Vaj Susami – Sesame Oil – Trupi dhe Shendeti – Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Vaj susami sesame oil ne dyqan taxi

Vaj Susami - Sesame Oil - Trupi dhe Shendeti - Blerje Online