Vaj i farave te kungullit suplement ushqimor

1,990 L

Ka stok

  • Forcon imunitetin
  • Aktivizon sistemin nervor
  • Forcon sistemin skeletor
  • I pasur me Omega-6 dhe Omega-9

Vaj i farave te kungullit

Farat e kungullit njihen si suplemente te rendesishem ushqimor te pasura me Omega-9 dhe Omega-6. Rigjenorojne qelizat dhe ndihmojne ne shtimin e tyre. Ndikojen ne shendein mendor duke forcuar kujtesen , ne sistemin muskulor duke forcuar kycet, ne  aparatin tretes dhe ne sistemin imunitar.

Jane te perbera nga vaji i farve te kungullit ne te mbeshtjella me nje shtrese xhelatinoze qe vjen nga mishi i vicit.

Eshte e certifikuar si produkt Hallall. Jep rezultate pozitive dhe asnje efekt anesor.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Vaj i farave te kungullit suplement ushqimor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Shishe me 100 kapsula 100g

Vaj i farave te kungullit suplement ushqimor