Anti Snoring Sound | Apnea e Gjumit | Silent Zees

1,190 L

Ka stok

Gjumi i qete eshte dhurata me e mire qe mund te ofroni dikujt.
Anti Snoring Sound!

KODI: 18111902 KATEGORIA: Etiketime: , ,

SILENT ZEE’S | ANTI SNORING

Anti Snoring Sound | Apnea e Gjumit | Silent Zees

Përmirësoni gjumin duke lehtësuar menyren tuaj te apnea-s dhe gërhitjen, me këtë produkt të lehtë për t’u përdorur. Apnea eshte nje crregullim gjumi, përsonat me apne gjumi i zë lehtë por pastaj u ndalet frymëmarrja dhe zgjohen duke gucuar për ajër. Kur niveli i dioksidit të karbonit në gjak arrin një pikë të caktuar ata që vuajnë nga apnea pësojnë goditje që pothuajse i zgjon nga gjumi.
Pra nuk mund te bejne nje gjume te qete si pasoje e ketij crregullimi me frymemarrjen.
Silent Zees punon për të hapur pasazhet e hundës tuaj, duke ju ndihmuar të merrni frymë më lehtë gjatë natës, duke ju dhënë një gjumë të shëndoshë në mënyrë që të zgjoheni te fresket.

Apnea e Gjumit | Anti Snoring Sound | Silent Zees

anti snoring silent zees apnea e gjumit

Ndihmon në lehtësimin e gërhitjës dhe problemet e hundës. Thjesht pastrojeni me sapun të butë dhe ujë të ngrohtë për ripërdorim. Një Madhësi i përshtatet të gjithëve.

Dhurojini vetes (dhe partnerit tuaj) lehtësim nga gërhitja. Gjumi i qete eshte dhurata me e mire qe mund te ofroni. Me rrugët e ajrit të hapura, ju mund të shijoni një gjumë më të plotë dhe më të thellë që ju lë të ndjeheni të freskuar në mëngjes. Gjumi i mirë rrit aftësinë pozitive te njerezit si aftësitë mendore dhe aftësitë krijuese të njeriu.


Blerje Online me Vetbesim vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Anti Snoring

Be the first to review “Anti Snoring Sound | Apnea e Gjumit | Silent Zees”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

anti snoring sound apnea e gjumit

Anti Snoring Sound | Apnea e Gjumit | Silent Zees