Tv Box Android H96 Max 8GB RAM 64GB ROM

10,000 L

Ka stok

KODI: I-72121223 Kategori: ,

TV BOX ANDROID H96 MAX 8GB RAM 64GB ROM

Tv  Box android H96 Max paraqet teknologjine me te fundit 4K HDR dhe perpunimin me shpejtesi te larte 4K per rishikim deri ne 60fps.

Shijoni nje pervoje shikimi me definicion te larte dhe te gjalle.

I pajisur me sistemin me te fundit Android 11.0 OS per performance te larte, pajtueshmeri me aplikacionet me te fundit Android.

E pajtueshme me mijera aplikacione, duke ju dhënë akses ne shume sherbime premium. 8K Ultra HD ju lejon te shikoni filmin 4K pa probleme, dhe cdo detaj te ekranit me pamje realiste.

Ju  mund te transmetoni lehtesisht fotografi, lojëra dhe video nga telefoni juaj ne Tv permes ketij android box.

Karakteristika

  • CPU: Rockchip RK3566 Quad Core ARM Cortex A55;
  • GPU: ARM Mali-G52-2EE;
  • OS: Android 11.0 OS;
  • Suporton H.265,[email protected], [email protected], HD2.0, USB3.0;
  • Suporton 1000M LAN, 2.4G & 5G Wifi+ac;
  • Google Voice Assistant, Youtube 4K, Tik Tok.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Android Tv Box

Ngjyra

Memorja

64GB

Be the first to review “Tv Box Android H96 Max 8GB RAM 64GB ROM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

android tv box h96 max blerje online ne dyqan taxi

Tv Box Android H96 Max 8GB RAM 64GB ROM