Android Tv Box X96 Mate 32 GB

5,490 L

Ka stok

Android smart Tv Box

X96 Mate 4 GB RAM 32 GB ROM

Version Bluetooth 5.0 per lidhje pa kabuj

KODI: X96-Mate-TV-Box-32-gb Kategori: ,

ANDROID TV BOX X96 MATE 32 GB

Bazuar ne sistemin e fundit Android 10.0, me qendrueshmëri dhe performance te larte, per tu sjelle cilesine maksimale te shikimit te televizorit.

I pajisur me memorie 4 GB RAM dhe 32 GB ROM, qe ju mundeson ruajtjen e te dhenave te shumta me shpejtesi te larte.

Fale Tv Box x96 Mate mund te shikoni filma 4K me definicion ultra të larte dhe rishikim te qarte te videos.

Suporton sinjale WiFi me bandë të dyfishtë 2.4G / 5G, te qendrueshme dhe te shpejta.

Version Bluetooth 5.0 per lidhje pa kabuj , duke e lejuar atë të lidhet shpejt me pajisjet qe suportojne  Bluetooth.

Ky smart android box, ka me shume funksione të reja, të tilla si tema e re e erret e Android qe perdor ngjyren e zeze për ta mbajtur baterinë tuaj gjallë më gjatë dhe gjithashtu te lehtësoje sytë tuaj.

Projektuar me 4 GB RAM dhe 32 GB ROM, gje që i jep kapacitet te madh. Ju mund të shkarkoni më shumë aplikacione, të ruani më shumë filma sesa më parë pa u shqetesuar nese nuk keni hapesire.

Specifika

OS: Android 10.0

WiFi: IEEE 802.11 b / g / n / ac, 2.4G dhe 5G WiFi

Ethernet: Standardi 10/100 RJ-45

Versioni BT: 5.0

Suporton karten TF deri ne 64 GB

Hyrja: AC 100-240V 50 / 60Hz

Dalja: DC 5V / 2A


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Memorja

32GB

Be the first to review “Android Tv Box X96 Mate 32 GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

smart tv box x96 mate 32 gb online dyqan taxi

Android Tv Box X96 Mate 32 GB