X96 Mate Smart TV BOX Android 10 | 64GB

5,990 L

Ka stok

 • Modeli: X96 Mate
 • Sistemi operativ: Android 10
 • Memorie 4/64 GB
KODI: Android-tv-box-X96-mate-64-gb Kategori: ,

X96 MATE SMART TV BOX ANDROID 10 | 64GB

Ky smart tv box do tju sjelle shume argëtim dhe komoditet me veçorite e tij te fuqishme: Android 10.0, CPU me katër bërthama Allwinner H616 A53, GPU Mali-G31, 4 GB RAM/ 64 GB ROM, dekodim i pajisjes video 4K , 2.4G & 5G WiFi, BT5.0 dhe 100M LAN.

Gjithcka ju duhet te beni eshte thjesht ta lidhni ate me televizorin tuaj.

Bazuar ne sistemin e fundit Android 10.0,  eshte i përsosur ne produktivitet, qëndrueshmeri dhe performance.

Fale memories se tij 64 GB ROM siguron hapesire ​​te bollshme per përpunimin dhe ruajtjen e të dhenave me shpejtësi të larte.

Tashme mund te shikoni filma 4K me definicion ultra te larte.

Asnjehere nuk ka qenë kaq e lehte te luani lojerat , hapni të gjitha aplikacionet qe ju duhen në TV tuaj dhe të jeni në gjendje te kontrolloni rrjetet sociale pa ndonje problem.

Me kete Android TV ju mund të bëni gjithçka që dëshironi, i dizenjuar per t’ju dhene gjithçka qe ju nevojitet ne menyren me te thjeshte.

Karakteristika

 • Modeli: X96 Mate
 • Sistemi operativ: Android 10
 • Aplikacione të përputhshme: Transmetimi i videos: Netflix, Youtube dhe më shumë
 • App Store: Po
 • CPU: Allwiwer H616 Quad-Core ARM Cortex-A53
 • GPU: G31 OPenGL3.2
 • WiFi: IEEE 802.11 b / g / n / ac, 2.4G dhe 5G WiFi
 • Ethernet: Standardi 10/100 RJ-45
 • Versioni BT: 5.0
 • HD: HD 2.0a për daljen 4Kx2K UHD

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “X96 Mate Smart TV BOX Android 10 | 64GB”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

x96 mate android box online dyqan taxi

X96 Mate Smart TV BOX Android 10 | 64GB