H96 Max 4GB RAM 64GB | Android Smart TV box

5,790 L

Ka stok

 • Android Smart Tv Box
 • Android 9.0
 • 4GB RAM + 64 GB ROM
 • Wifi me dy banda 2.4g/5g
 • 4K Ultra HD

 

 

KODI: 5712579951878 Kategori: , ,

H96 MAX 4GB RAM 64GB ANDROID TV BOX

H96 MAX 4gb Android TV BOX i mundësuar nga RK3318 64bit CPU Quad-core është Android Tv Box më i mirë në përpunimin e imazhit, duke u siguruar përdoruesve një përvojë më të mirë të shpejtësisë së funksionimit ultra të shpejtë dhe aftësisë profesionale të përpunimit të imazhit.

tv box blerje online dyqan taxiAndroid Smart Tv Box

Android 9.0 OS | H96 MAX 4K ULTRA HD

H96 Max 4GB Ram dhe 64 GB ngre shiritin në performancë dhe përdorshmëri, pajtueshmëri me aplikacionet më të fundit Android dhe funksionon normalisht pa ndonjë ngurrim ose ngrirje.

4 GB RAM + 64 GB ROM H96MAX 

H96 MAX është i pajisur me 4 GB RAM + 64 GB ROM, duke mbështetur operacione të qëndrueshme dhe duke ju siguruar më shumë hapësirë ​​dhe memorje  për të shijuar argëtimin tuaj. H96 max android tv box per ju vetem ne Dyqan Taxi.

Wi-Fi me dy banda 2.4G / 5G

Me mbështetje për bandën 2.4Ghz dhe 5Ghz, ajo mund të transmetojë sasi më të larta të të dhënave.

4K Ultra HD DYQAN TAXI TV

Me HDMI 2.0, mbështet daljen H.265 4K, më të fuqishme se H.264, ju lejon të shikoni filmat 4K pa probleme dhe çdo detaj i ekranit është me shkëlqim, ju sjell një përvojë më realiste të filmit, lojërave dhe muzikës suaj te preferuar.

H96 Max Android 9 4gb – Të shijosh teknologji të reja nuk është domosdoshmërisht e shtrenjtë
Android TV | 2 GB RAM | 16 GB hapësirë ​​ruajtëse | WiFi | Android 9.0

H96 MAX 4GB 64GB

Një TV Android mund t’ju ndihmojë të sinkronizoni TV-në tuaj të vjetër. Falë kësaj pajisje të vogël do të mund të shihni përmbajtje nga platforma të ndryshme transmetimi në rezolucion 4K, përfshirë Youtube. Një nga pajisjet më interesante të TV është ky H96 Max 2GB / 16GB Android 9.

Ka Android 9.0 dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me televizorin tuaj, përveç që ju jep mundësinë të keni qasje në aplikacione të ndryshme falë telekomandës së përfshirë. Mund të luani madje lojëra nga Google Play Store, të shikoni video në Youtube dhe shumë më tepër.

NJE PROCESOR ME FUQI TE LARTE | DYQAN TAXI ANDROID TV BOX H96 MAX H616

Brenda H96 Max 2GB / 16GB Android 9 gjejmë një procesor 4-bërthamor A-53 64 Bit Rockchip RK3318 dhe një kartë grafike Mali-450 me 2 GB RAM. Kapacitet më shumë se të mjaftueshme për transmetim dhe riprodhim multimedial në cilindo nga televizorët tuaj në shtëpi. Android box 64gb ideal per shtepine.

Për më tepër, ju mund të kompresoni videot pa probleme pa humbur cilësinë falë kodimit të videove në H.265. Nga ana tjetër, ajo gjithashtu mbështet KODI dhe përdorimin e aplikacioneve të tilla si HBO. Shijoni filmat tuaj të preferuar në një mënyrë më të thjeshtë!

16 GB HAPSIRE RUAJTESE | ANDROID BOX DYQAN TAXI 64gb 4k bli online dyqan taxi

Falë 16 GB hapësirës së tij të ruajtjes, ju mund të instaloni aplikacionet Play Store që ju pëlqejnë, përveç ruajtjes së skedarëve tuaj, madje edhe zgjerimin e dyfishtë të hapësirës së tij duke shtuar një mikro SD deri në 32 GB.

ANDROID H96 MAX REVIEW

Me këtë Android TV Box mund të shikoni gjithashtu përmbajtje 4K në televizorin tuaj falë daljes së tij HDMI 2.0. Mund të përdorni portat tuaja USB 3.0 dhe 2.0 për të lidhur tastierat dhe miun USB për një shfletim të lehtë në internet në dhomën tuaj të ndenjes. h96 max 4gb

H96 MAX TV BOX BLI SMART TV | DYQAN TAXI ANDROID BOX

Ju do të jeni në gjendje të luani, të shikoni filma, Youtube dhe aplikacione të tjera në një mënyrë shumë të lehtë. Ai gjithashtu ka versionin më të fundit të Android, kështu që ju do të jeni në gjendje të përdorni të gjitha aplikacionet që janë në atë platformë. Mjafton nje HDMI Cable per ta lidhur tv tuaj me shpejtesi dhe do te jeni te kenaqur. Shihni video decode te ndryshme dhe te gjitha filmat tuaj te preferuar.

Specifikimet | ANDROID TV BOX DYQAN TAXI BLI TV

 • H96 Max 2GB / 16GB Android 9 – Android TV
 • Hardware | H96 max 4gb
 • Chipset RK3318 Quad-Core 64bit Cortex-A53
 • Penta-Core GPU Mali-450 deri në 750MHz +
 • FLASH EMMC 2 GB
 • SDRAM 16 GB DDR3
 • OS Android 9.0
 • Specifikimet e energjisë
 • Furnizimi me energji DC 5 V / 2A
 • Treguesi i energjisë (LED) Aktiv: Blu; Modaliteti në pritje: i kuq
 • Formatet e h96 max 4gb
 • Dekoderi i formatit mbështet dekoderin video 4K VP9, ​​dekoderin video H.265 / H.264
 • Dekoder të tjerë video 1080p (VC-1, MPEG-1/2/4, VP6 / 8)
 • Përkrahni formatin mediatik Avi / Ts / Vob / Mkv / Mov / ISO / wmv / asf / flv / dat / mpg / mpeg
 • Formati muzikor MP3 / WMA / AAC / WAV / OGG / DDP / HD / FLAC / APE
 • Mbështetni formatin e fotografisë HD JPEG / BMP / GIF / PNG / TIFF
 • Modalitetet HDR HDR10 dhe HLG
 • Sistemi i skedarëve të diskut të ngurtë FAT16 / FAT32 / NTFS
 • Mbështetja e titrave SRT / SMI / SUB / SSA / IDX + USB
 • Dalja e videos me definicion të lartë 4K (4096×2160 piksel)
 • Ndërfaqja:
 • Pritësi USB 1 Shpejtësi e lartë USB 3.0 dhe 1 USB 2.0
 • Kartat e lexuesit të kartave TF
 • Dalja AV
 • Dalja HDMI
 • Shumë gjuhë: anglisht, spanjisht, rusisht, gjermanisht, frëngjisht, polak, portugez, italisht, turqisht, norvegjez, çek, danez, holandisht, rumun, sllovak, finlandisht, suedisht, vietnamez, grek, turk, bullgar, ukrainas …
 • Lidhshmëria:
 • LAN Ethernet: standardi 10/100 RJ-45
 • Pa tel IEEE 802.11 WiFi a / b / g / n 5G 2.4g
 • Bluetooth: v4.0
Përmbajtja e kutisë
 • 1 x H96 Max 2GB / 16GB Android 9 – Android TV
 • 1 x Përshtatës i energjisë
 • 1 x Kabllo HDMI
 • 1 x Manual përdoruesi
 • 1 x telekomandë

Specifikimet | H96 max 4gb

 • Modeli: H96 MAX.h96 bli online ne dyqan taxi
 • Lloji: TV Box.
 • OS: Android 9.0.
 • CPU: Rockchip RK3318.
 • GPU: Penta-Core Mali-450 Deri në 750Mhz.
 • RAM: 4GB DDR3.
 • ROM: 64 GB eMMC.
 • WiFi 2.4G / 5G.
 • LAN: 10 / 100M.
 • Blutooth: Bluetooth4.0
 • Formati i medias mbështetëse: Avi / Ts / Vob / Mkv / Mov / IS0/ wmv / asf / flv / dat / mpg / mpeg.
 • Formati muzikor mbështetës: MP3 / WMA / AAC / WAV / OGG / DDP / HD / FLAC / APE.
 • Formati i fotografisë mbështetëse: HD JPEG / BMP / GIF / PNG / TIFF.
 • Dalja e videos me definicion të lartë: 4K (4096×2160 piksel).
 • HDR: Modalitetet HDR10 dhe HLG.
 • Sistemi i skedarit HDD: FAT16 / FAT32 / NTFS.
 • Ndërfaqja AV, DC 5V, Ethernet, HDMI, AV, foleja e kartës TF, USB2.0, USB3.0

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “H96 Max 4GB RAM 64GB | Android Smart TV box”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

9 0 4gb 64gb 4k tv box bli online dyqan taxi

H96 Max 4GB RAM 64GB | Android Smart TV box