Tv Box Android Player | X96Q Max

4,490 L5,900 L (-24%)

Ka stok

Android Tv Box X96Q Max

I shpejte dhe me cilesi te larte

Operon me sistemin Android 10.0

Memorie 4/32 GB

 

KODI: tv-box-X96Q-Max Kategori: ,

TV BOX ANDROID PLAYER X96Q MAX

Ktheni televizorin tuaj ne smart me pajisjen X96Q Max Android 10. Tashme do te shijoni  akoma dhe me shume aplikacione qe mundesohen nga Android 10.0  OS si dhe lojera ne TV tuaj.X96Q MAX Android 10 dyqan taxi

X96Q Max permban nje procesor te ri te fuqishem Allwinner H616 Quad-core, Android 10 OS dhe 4 GB RAM, keshtu qe shpejtesia e larte dhe funksionimi i qete pa ngecje jane te garantuara.

Suporton rezolucionin HDR dhe 4K 60fps per te pare edhe detajet me te imeta me qartesi.

Tashme nuk ka me vonesa me x96q max – luani lojera, shfleto web dhe shiko filma ne internet pa probleme.

X96Q Max ka Wi-Fi Dual Band me antene te brendshme dhe Bluetooth 5.0.

Vjen me 3 porta USB 2.0, nje lidhes rrjeti 10/100, fole audio analoge dhe dalje video, nje nderfaqe dixhitale SPDIF audio dhe nje video HDMI 2.0a. Mund te lidhni pajisjet tuaja te jashtme, fale tre portave USB.

Sinjal WIFI i qendrueshem, i shpejte dhe me cilesi te larte, qe ju mundeson lundrimin ne web , pluajtjen e lojrave, shkarkimin e programeve, apo filma te ndryshme etj.

Specifika

 • Modeli: X96Q
 • Lloji: Android TV Box
 • GPU: Mali-G31
 • Sistemi: Android 10.0
 • CPU: Allwinner H313
 • Berthama: Quad Core
 • RAM: 4 GB
 • ROM: 32 GB
 • Versioni Bluetooth: v5.0
 • Formatet audio: MP3, AAC, WMA, RM, FLAC, OGG
 • Formatet e imazhit: HD JPEG, BMP, GIF, PNG, TIF
 • Portet: HDMI 2.0a, 3x USB 2.0, karta TF, RJ45, optike, AV, DC 5

Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Memorja

32GB

Be the first to review “Tv Box Android Player | X96Q Max”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

android tv box x96 q max 32 gb dyqan taxi

Tv Box Android Player | X96Q Max

4,490 L5,900 L (-24%)

Shto ne Shporte