Tostier Bosch ne shitje | Sandwich griller 1400w

2,900 L

Ka stok

KODI: f-09876547 Kategori: , ,

TOSTIER BOSCH | SANDWICH GRILLER 1400W

Tostier i madh Bosch per sanduice te fresket dhe te shijshem, lehte dhe shpejt ne kuzhinen tuaj.

Teknologji e larte dhe dizajn shume i bukur dhe luksoz. Kjo pajisje eshte e pershtatshme per nje familje prej 5 personash.

Materiali veshes i saj nuk ngjit dhe mund te lahet lehte. Pllakat jo ngjitese te tij do te bejne te mundur qe sanduici dhe ushqimet e tjera te ruajne shijen.

Ushqimi gatuhet ne menyre perfekte ne te dy anet fale shperndarjes se njetrajtshme te nxehtesise.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

,

Fuqia Watt

1400watt

Be the first to review “Tostier Bosch ne shitje | Sandwich griller 1400w”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tostier bosch blerje online ne dyqan taxi

Tostier Bosch ne shitje | Sandwich griller 1400w