Toster dhe Grill Sandwich Maker LSM-2506

4,690 L

Ka stok

KODI: ç-345676804 Kategori: ,

TOSTER DHE GRILL  LSM 2506

Toster dhe grill per sandwich te shijshem ne vetem pak caste me LExical LSM 2506.

Deshironi mish te pjekur te shijshem dhe aromatik ose peshk te pjekur ne skare, por nuk keni kohe dhe mundesi per te shkuar ne natyre apo ndezur zjarr?

Me tostierin Lexical nuk keni pse te shkoni ne natyre apo te prisni nje kohe te gjate per gatimin e ushqimeve.

Grill shumefunksionale per gatimin e pjatave te shijshme. E pajisur me tabaka per grumbullimin e yndyres, me madhesi kompakte pa zene hapesire.

Karakteristika:

  • Fuqia: 2000 W.
  • Permasat ne paketim: 34 x 35.5 x 13 cm
  • Mbrojtja nga mbinxehja
  • Tregues i drites
  • Siperfaqja granit jo ngjitese

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Toster dhe Grill Sandwich Maker LSM-2506”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

toster grill lexical online ne dyqan taxi

Toster dhe Grill Sandwich Maker LSM-2506