Tostier dhe thekese buke Lexical LSM-2516

3,390 L

Ka stok

KODI: ç-345676803 Kategori: ,

TOSTIER DHE THEKESE BUKE LSM 2516

Tostier dhe thekese buke me fuqi prej 900watt dhe hapesire per pergatitjen e dy sanduiceve ne te njejten kohe.

Siperfaqja e grillit eshte prej material graniti cilesor i cili thek ne pak sekonda tosten dhe duke ruajtur shijen. Fale materialit te granitit ushqimi nuk do te ngjitet dhe nuk ka nevoje per vaj.

Tostieri nxehet ne tre minuta duke ndezur llampen ne siperfaqen e saj.

Specifika:tostier lexical sandwich maker online ne dyqan taxi

  • Thekese dhe tostiere
  • Materiali: inoks dhe veshje graniti
  • Kapaciteti: 2 feta
  • Fuqia: 900W
  • Modeli LSM-2516
  • Nxehet ne tre minuta

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Tostier dhe thekese buke Lexical LSM-2516”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tostier lexical 900w online ne dyqan taxi

Tostier dhe thekese buke Lexical LSM-2516