Tenxhere me veshje guri Hoff Backerman 20 cm

2,390 L

Ka stok

  • Tenxhere me veshje guri Hoff Backerman
  • Diametri i tenxheres 20 cm
  • Shume praktik dhe komod ne perdorim
  • Veshje e brendshme qe nuk ngjit ushqimet
  • Perhap nxehtesine njetrajtesisht ne te gjithe enen

 

KODI: 4701810185203 Kategori: , , ,

TENXHERE ME VESHJE GURI HOFF BACKERMAN 

Tenxhere  me dizajn elegant dhe material me veshje guri teper rezistent Hoff Backerman.

Materiali i granitit do te perhape nxehtesine ne menyre te njetrajtshme duke gatuar ushqimin plotesisht.

Tenxhere me veshje guri 20 cm

Kjo tenxhere eshte e pajisur me kapak qelqi transparent qe ju lejon te kontrollini procesin e gatimit. Gjithashtu kapaku ka nje valvul qe lejon daljen e avullit.

Dorezat ergonomike te kesaj tenxhere nuk do te percjellin nxehtesine ne duart tuaja, duke e bere me praktike gjate gatimit.

Diametri i kesaj tenxhere prej 20 cm ju mundeson te gatuani vakte te plota per te gjithe familjen, ne menyren me te shendetshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere me veshje guri Hoff Backerman 20 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere hoffbackerman blerje online ne dyqan taxi

Tenxhere me veshje guri Hoff Backerman 20 cm