Tenxhere me veshje graniti Montecasa 26 cm

2,790 L

Ka stok

  • Tenxhere graniti Montecasa
  • Me diameter 26 cm
  • Praktike dhe e sigurt ne perdorim
  • Nuk ngjit ushqimet dhe lahet lehtesisht
KODI: 2019111019267 Kategori: , , , ,

TENXHERE ME VESHJE GRANITI MONTECASA

Tenxhere Montecasa me veshje graniti , e cila ka nje diameter prej 26 cm.

Projektuar per perdorim te perditshem, me veshje e cila nuk e ngjit ushqimin dhe gatuan shendetshem.

Materiali cilesor me veshje graniti  pa lende toksike e ben te sigurt ne perdorim. Skuqni orizin, beni supe apo gjelle te ndryshme pa i humbur asnje vlere ushqimore.

Madhesia kompakte e saj ju mundeson te gatuani nje vakt ushqimor te plote dhe te shijshem per te gjithe familjen.

Tenxhere graniti me diameter 26 cm

Baza e kesaj tenxhere lejon qe nxehtesia te shperndahet ne menyre te barabarte ne te gjithe hapesiren.

Keshtu ushqimi do te gatuhet njetrajtesisht dhe do te jete me i shijshem. Ndersa dorezat e forta do tju mundesojne ta vendosni dhe hiqni nga soba me lehtesi tenxheren.

Doreze ergonomike, shume rezistente ndaj nxehtesise te cilat nuk e transmetojne nxehtesine tek duart tuaja, per te gatuar ne menyre te sigurt.

Siperfaqja e saj eshte rezistente nga gervishtjeve apo renieve si dhe nxehtesise se sobes.

Fale diametrit prej 26 cm ju do te mund te gatuani nje vakt te plote per te gjithe familjen, me nje cilesi maksimale te gatimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere me veshje graniti Montecasa 26 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere graniti montecasa 26 cm dyqan taxi

Tenxhere me veshje graniti Montecasa 26 cm