Tenxhere graniti cilesore Montecasa 24 cm

2,490 L

Ka stok

  • Tenxhere graniti me diamter 24 cm
  • Praktike per gatim te perditshem
  • Veshje e brendshme qe nuk ngjit
  • Gatuan shendetshem dhe pa yndyre
KODI: 2019111019243 Kategori: , , ,

TENXHERE GRANITI CILESORE 24 CM

Tenxhere e thelle me veshje graniti me nje diameter prej 24 cm, ideale per gatimin e vakteve ushqimore te perditshem.

Perimet, mishi dhe produktet e tjera ushqimore nuk do te humbasin asnje vlere ushqimore gjate gatimit.

Veshje e brendshme dhe e jashtme me material cilesor qe nuk ngjit, shton edhe me teper performancen e tenxheres Montecasa.

Nuk ka nevoje per shume yndyre gjate gatimit kjo per shkak te veshjes anti ngjitese, ne kete menyre do te gatuani akoma me shendetshem.

Tenxhere praktike graniti Montecasa

Dorezat kapese te gomuara mund te hiqen dhe vendosen me lehtesi, per te mos demtuar duart tuaja gjate gatimit. Ato nuk do te percjellin nxehtesine e kesaj tenxhere.

Ju lejojne te ngrini dhe levizni tenxhere me lehtesi, pa pasur nevoje te nderroni tiganet.

Kapaku me xham transparent ka nje doreze gjithashtu e cila e ben te lehte ngritjen pa djegur doren tuaj. Baza e saj e sheshte e lemuar siguron qe tenxherja te qendroje ne sobe.

Eshte e sigurt per tu perdorur ne cdo model sobe dhe mund te lahet lehtesisht pas perdorimir ne lavastovilje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Be the first to review “Tenxhere graniti cilesore Montecasa 24 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere graniti montecasa bli online ne dyqa taxi

Tenxhere graniti cilesore Montecasa 24 cm