Tigan me kapak me diameter 24 cm JIO Original

2,520 L

Ka stok

KODI: 6988766454401 Kategori: , , ,

TIGAN ME KAPAK 24 CM JIO

Tigan me kapak dhe diameter 24 cm JIO.

Fale veshjes Titan Resistant rrit edhe me teper fortesine e tiganit, duke mos u gervishtur as nga ferkimi me luge gatimi metalike.

Shtresa e fundit e tiganit ekstra kunder-ngjitjes lejon gatimin me fare pak vaj dhe yndyre.

I pershtatshm per cdo pianure, perfshire ato me induksion.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tigan

Ngjyra

Be the first to review “Tigan me kapak me diameter 24 cm JIO Original”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tigan me kapak jio shitje online ne dyqan taxi

Tigan me kapak me diameter 24 cm JIO Original