Tigan dysh me veshje graniti | Uakeen

2,900 L

Ka stok

  • I ndertuar me 2 ane
  • Nuk krijon tym ne kuzhine
  • Ruan te gjitha vlerat ushqyese te ushqimit
  • Perbeghet prej materialit te silikonit dhe qeramikes
  • Ka nje doreze magnetike

TIGAN GRANITI UAKEEN

Tigan Graniti | Kualitet i larte | Bli Online

Gatimi eshte nje proces qe te gjithe e duam ose te pakten njehere tentojme qe ta provojme si eksperience. Ajo qe jo te gjithe e preferojne eshte aroma qe ushqimet leshojne pasi ne i gatuajme ato. Per kete na vjen ne ndihme tigani i firmes me te njohur gjermane per enet e kuzhines Uakeen.

TIGAN ME DY ANE NE SHITJE | DYQAN TAXI

Tigani eshte i ndertuar me dy ane ose pjese ne forme pllakash te cilat puthiten me njera-tjetren nepermjet dorezes magnetike te tiganit. Kjo e zvogelon mundesine e perhapjes se eres dhe te tymit ne kuzhine. Me ane te mbylljes ushqimet kane tendencen qe te gatuhen me mire pasi marrin te gjithe nxehtesine dhe lageshtine e nevojshme. Ruajtja e nxehtesia dhe lageshtires ne kete tigan ruhet mjaft mire prej materialit te silikonit qe perbehet ne pjesen e brendshme te tij. Ne pjesen e tij te jashtme tigani Uakeen eshte i ndertuar prej materialit te qeramikes qe ben te mundur edhe ruajtjen e tiganit nga pastertite edhe difektet qe mund te pesoje nga goditje te jashtme. Ai ka nje doreze magnetike e cila pervec na ndihmon ne ta manovrojme tiganin ben te mundur edhe puthitjen sa me te mire te tij. Me kete tigan ju do te jeni nje master-chef ne familjen tuaj duke gatuar mire edhe paster.

TIGAN DYSH ME VESHJE GRANITI

Tigan-dopio-uakeen

  • I ndertuar me 2 ane
  • Nuk krijon tym ne kuzhine
  • Ruan te gjitha vlerat ushqyese te ushqimit
  • Perbehet prej materialit te silikonit dhe qeramikes
  • Ka nje doreze magnetike qe mund ta perdorni lehtesisht gjate gatimit tuaj

 

 

 

Detaje Produkti

Lloji

Tigan

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Tigan dysh me veshje graniti | Uakeen

WhatsApp chat