Tigan gjysëm i thellë qeramikë dhe me veshje guri Rosmarino Eco Cook

1,990 L

Ka stok

18359

KODI: 3830063052060 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Tigan gjysëm i thellë qeramikë dhe me veshje guri Rosmarino Eco Cook

Tigan Rosmarino Eco Cook

  • Me dy doreza,28 cm, Made in Slovenia.
  • Tigani përbëhet nga shtresë të dyfisht alumini, për të percjellë më shpejtë nxehtësinë.
  • Veshja e sipërme e tij përbëhet nga shtresë të rrëshqitshme dhe kundër-ngjitjes, në mënyrë që gatimi juaj të mos ngjisë e të gatuani me sa më pak yndyrë, për një jetesë të shëndetshme.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Tigan gjysëm i thellë qeramikë dhe me veshje guri Rosmarino Eco Cook”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan gjysëm i thellë qeramikë dhe me veshje guri Rosmarino Eco Cook