Tigan gatimi prej gize – 27 CM Blacksmith Grill Pan

2,790 L

Ka stok

 • Material i qëndrueshem prej gize
 • Ideal per te gatuar mishin dhe peshkun
 • Perbehet nga pllake antingjitje
 • Ruajtes i mire i temperatures
 • Doreze ne forme ergonomike per kontroll te rehatshem
 • E pershtatshme per te gjitha sobat, perfshire edhe ato me induksion
 • Permasat : 27 x 27 x 4,5 cm
 • Diametri: 27cm
 • Ngjyra: E kuqe
KODI: 3830065448953 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

TIGAN PREJ GIZE – DIMATERI 27 CM

Tigan gatimi prej gize me nje diameter prej 27 cm vjen per ju dhe kuzhinen tuaj me nje kualitet optimal. Ky tigan eshte ne gjendje te pergatise per ju cdo produkt ushqimor dhe e servir ate per nje kohe shume te shkurter fale percjellshmeriseshume te mire te nxehtesise. Porositeni tani me cmimin me te mire ne treg duke e perfituar me nje super cilesi.

TIGAN GATIMI PREJ GIZE PER KUZHINEN TUAJ

Ky tigan do te ishte nje zgjidhje ideale per ju dhe nje shpenzim shume ekonomik per kulitetin e produktit qe do te merrni . Tigani gatuan ne menyre te persosur te gjitha produktet vecanerisht ato te mishit edhe te peshkut. Perberja nga 3 shtresa te smaltit parandalon qe cdo ushqim qe ju gatuani te ngjitet ne te. Perkundrazi ky tigan e eliminon kete gje duke ju ofruar nje ushqim te gatuar ne menyre perfekte, te shijshme dhe me te gjiutha vlerat ushqyese. Fale ketij tigani ju do te arrini te gatuani ushqimin tuaj ne menyre tw njetrjatshme ne nje kohe tw njejte  pasi tirgani prej gize eshte i afte te ruaje temperaturen ne menyre te persosur gjate gjithe kohes.

TIGAN BLACKSMITH GRILL PAN | KUALITET I LARTE

Per te pasur nje drejtim edhe perdorim te ketij tigani sa me te mire dhe me te thjeshte ai ka ne perberejn e tij nje doreze ne forme ergonomike. Kjo doreze nuk e lejon qe nxehtesia te percillet tek ajo duke ju bere te mundur qe ta prekni tiganin tuaj sa here te deshironi gjate gatimit ne menyre te sigurt.

Perberja prej gize dhe cilesia e larte e saj e kane bere kete tigan qe te jete i aksesueshem per te gjitha llojet e sobave perfshire edhe ato me induksion.

Keshtu qe ju nuk keni pse te shqetesoheni nese eshte i pershtatshem per soben tuaj nderkohe qe keni shume deshir qe kete tigan ta beni tuajin. Tigani ka nje dizajn elegant qe e bene perfekt per te gjitha kuzhinat qe duan te duken moderne.

 • Teknologjia më e mirë me material të qëndrueshme prej gize
 • Ideale per te gatuar gjtihcka ne kuzhine tuaj e sidomos mishin dhe peshkuntigan-antingjites-26-cm-dyqan-taxi
 • Përbëhet nga tre shtresa të veshjes së smaltit, e cila parandalon ngjitjen e ushqimit në pjesën e poshtme të enës
 • Ngrohja dhe gatimi është aq i njëtrajtshëm, pasi tigani ruan temperaturën në mënyrë perfekte gjatë gjithë kohës
 • Doreze ne forme ergonomike per kontroll te rehatshem
 • E pershtatshme per te gjitha sobat, perfshire edhe ato me induksion
 • Permasat : 27 x 27 x 4,5 cm
 • Diametri: 27cm
 • Ngjyra: E kuqe

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Tigan

Ngjyra

Be the first to review “Tigan gatimi prej gize – 27 CM Blacksmith Grill Pan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan gatimi prej gize - 27 CM Blacksmith Grill Pan