Tigan graniti 24 CM – Brand Gjerman Cilesi Premium

2,000 L

Ka stok

  • Diametri: 24 cm
  • Me veshje graniti
  • Kunder ngjitjes dhe gervishtjeve
  • Ruan vlerat ushqyese
  • Pastrohet lehte
KODI: tigani graniti-hoff backermann-24cm Kategori: ,

Tigan graniti 24 CM – HOFF BACKERMANN

Tigan graniti 24 CM – Brand Gjerman Cilesi Premium

TIgani gjerman prej graniti eshte ideal per gatime te shijshme, te shendetshme dhe te shpejta. E vecanta e ketij tigani eshte aftesia per te ruajtur vlerat ushqyese te produkteve ushqimore ne gatime. Vitaminat, proteinat dhe te gjitha vlerat e tjera organike serviren se bashku me pjaten e gatimit. Fale granitit ushqimi nuk ngjitet dhe gatimi perfundon brenda nje kohe te shkurter.

Doreza e tij ergonomike nuk e percjell nxehtesine edhe kur tigani ndodhet ne zjarr. Cilesia e larte e Hoff Backermann Fry Pan e ben ate rezistent ndaj gervishjeve dhe konsumit te perditshem. Nder te tjera, ofron komoditet ne pastrim dhe nuk ze hapesire ne kuzhine.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan graniti 24 CM – Brand Gjerman Cilesi Premium”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan graniti 24 cm

Tigan graniti 24 CM - Brand Gjerman Cilesi Premium