Tigan gjerman me veshje guri 26 CM – Shendet & Shije

2,400 L

Ka stok

  • Brandi: Hoff Backermann
  • Diametri: 26 cm
  • Me veshje graniti
  • Kunder ngjitjes dhe gervishtjeve
  • Ruan vlerat ushqyese
  • Pastrohet lehte
KODI: tigani graniti-hoff backermann-26cm Kategori: ,

TIGAN ME VESHJE GURI – 26 CM

Tigan gjerman me veshje guri 26 CM – Shendet & Shije

TIgani gjerman prej graniti eshte ideal per gatime te shijshme, te shendetshme dhe te shpejta. E vecanta e ketij tigani eshte aftesia per te ruajtur vlerat ushqyese te produkteve ushqimore ne gatime. Vitaminat, proteinat dhe te gjitha vlerat e tjera organike serviren se bashku me pjaten e gatimit. Fale granitit ushqimi nuk ngjitet dhe gatimi perfundon brenda nje kohe te shkurter.

Doreza e tij ergonomike nuk e percjell nxehtesine edhe kur tigani ndodhet ne zjarr. Cilesia e larte e Hoff Backermann Fry Pan e ben ate rezistent ndaj gervishjeve dhe konsumit te perditshem. Ai ofron komoditet ne pastrim dhe nuk ze hapesire ne kuzhine.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Tigan

Be the first to review “Tigan gjerman me veshje guri 26 CM – Shendet & Shije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tigan graniti 26 cm

Tigan gjerman me veshje guri 26 CM - Shendet & Shije