Thjesht nje histori dashurie – Anna Premoli

1,200 L

Ka stok

Nje roman shperthyes frymezues dhe teper romantik i Anna Premolit.

Nje autore me gjysme milione kopje te shitura dhe fituese e shume cmimeve

KODI: r-thjeshtnjehistoridashurie KATEGORIA: ETIKETIMI:

THJESHT NJE HISTORI DASHURIE

Ejden Tejleri korri nje sukses te papare nga botimi i librit e tij dhe u nderua me Cmimin Pulitzer.

Ai u largua nga New York pese vjet me pare drejt diellit dhe defrimit te Kalifornise. Ejdeni ishte i bindur se ky ishte vetem suksesi i tij i pare dhe se ky ishte vetem fillimi i nje karriere te gjate.

Por gjerat nuk shkuan ashtu sic ai e kishte menduar.

Si duket libri i tij i pare mbeti i vetmi, agjenti letrar dhe botuesi i ishin ngjitur ferre qe te dorezonte te dytin, per te cilin kishte futur ne xhep nje paradhenie te majme.

Ejden gjendet i pafrymezuar, i deshperuar dhe pa ide per te shkruar nje roman te ri.

Me shpresen per ta gjetur frymezimin atje ku lindi gjithcka ai do te kthehet ne New York.

Pikerisht atje ai  njihet me Lorenen, nje shkrimtare romanesh roze shume e suksesshme.

Romanet roze sipas tij ishin palavi dhe jo letersi prandaj Ejdeni e kishte perbuzur gjithmone.

Po a do te ndyshonte ai mendim pas takimit me autoren e romaneve roze?


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Thjesht nje histori dashurie – Anna Premoli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

thjesht nje histori dashurie libra ne shitje online ne dyqan taxi

Thjesht nje histori dashurie - Anna Premoli