Thirrja e engjellit – Guillaume Musso

1,000 L

Ka stok

Librat e Guillaume Mussos jane perkthyer ne 40 gjuhe dhe shume here jane pershtatur per kinema.

KODI: r-thirrjaeengjellit KATEGORIA: ETIKETIMI:

THIRRJA E ENGJELLIT

Ne sallen e aeroportit Kennedy, nje salle priteje e mbipopulluar, nje burre dhe nje grua perplasen keq.

Nje grindje ndodh dhe secili vazhdon rrugen e tij.

Nje takim i rastesishem per mos tu takuar me kurre.

Madlina dhe Xhonatani nuk ishin takuar kurre me pare.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Thirrja e engjellit – Guillaume Musso”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

thirrja e engjellit libra ne shitje online ne dyqan taxi

Thirrja e engjellit - Guillaume Musso