Thekese buke me kater vende 1300W FA-5367-CH

2,490 L

Ka stok

KODI: 9003898000085 Kategori: ,

THEKESE BUKE ME KATER VENDE

Bere prej celiku inox, i qendrueshem dhe i lehte per t’u pastruar. Dizajni ergonomik i thekeses e ben shume praktik ne perdorim per cdo kuzhine, duke thekur menjehere deri ne 4 feta buke.

Kohematesi mekanik nga materiali plastik abs, eshte rezistent ndaj temperaturave te larta dhe mund te perdoret per nje kohe te gjate.

Me 6 nivele te ndryshme te thekjes per te zgjedhur dhe fuqi 140watt.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Thekese Buke

Ngjyra

Fuqia Watt

1300w

Be the first to review “Thekese buke me kater vende 1300W FA-5367-CH”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5367 ch thekese buke me kater vende online ne dyqan taxi

Thekese buke me kater vende 1300W FA-5367-CH