DSP KC-2038 | Thekese buke multifunksionale – Bli Online

2,800 L

Ka stok

  • Theke dy feta buke njekohesisht
  • Kryen funksionin e ngrirjes, ngrohjes, dhe anuliminit
  • Ngjyre e bardhe
  • Fuqi 750-850W, tension 220-240V dhe frekuence 50/60Hz

THEKESE BUKE DSP KC-2038

Me thekesen e bukes DSP KC-2038 mund te thekim dy feta buke njekohesisht.

Mund te kryeje shume funksione :

  • Ngrirjen
  • Ngrohjen
  • Anulim  nepermjet drites treguese

Me nje fuqi 750-850W, tensioni 220-240V che frekuenca 50/60Hz

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Thekese Buke

Ngjyra

Be the first to review “DSP KC-2038 | Thekese buke multifunksionale – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp kc2038 thekese buke produkt online dyqan taksi

DSP KC-2038 | Thekese buke multifunksionale - Bli Online

WhatsApp chat