Thekese buke me ngrohje automatike Sokany SK 016S

1,890 L

Ka stok

Mengjesi behet me i lehte me tosterin SOKANY SK 016S. Dizajni kompakt pershtatet lehtesisht ne cdo tavoline me perdorim minimal te hapesires duke thekur dy feta buke njekohesisht.

KODI: ç-345676807 Kategori: ,

THEKESE BUKE SOKANY SK 016S

Thekese buke Sokany toster per 2 feta per te pjekur nje ose dy feta buke ne te njejten kohe.

Bere nga trup celik inoks, rezistent dhe i lehte per t’u pastruar.

Funksionim i thjeshte me gjashte rregullime te kontrollit te temperatures, per ta thekur buken ne masen qe ju deshironi.

Specifika:

  • Marka: Sokany
  • Modeli: SK-016S
  • Ingranazhet: 6
  • Nje ose dy feta buke
  • Fuqia: 700 W
  • Tensioni: 220 V

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Tostiere

Ngjyra

Be the first to review “Thekese buke me ngrohje automatike Sokany SK 016S”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

thekese buke sokany online ne dyqan taxi

Thekese buke me ngrohje automatike Sokany SK 016S