Tharese flokesh Xiaomi Mi | Ionic Hair Dryer

5,490 L

Ka stok

KODI: G-543217 Kategori: ,

THARESE FLOKESH XIAOMI MI | IONIC HAIR DRYER

Tharese flokesh nga Xiaomi me fuqi 1800watt.

Performanca e jashtezakonshme e thareses se flokeve Xiaomi Mi Ionic, eshte ideale per kujdes dhe tharje te shpejte pa i demtuar floket.

Funksioni i integruar jonizues qe krijon jone te ngarkuar negativisht, zvogelon ndjeshem elektricitetin statik dhe i jep flokeve butesi dhe shkelqim.

Falë teknologjise te jonizimit nuk i demton floket gjate tharjes. Me tre modalitete te ndryshme ajri te nxehte , te ftohte dhe qarkullues per te zgjedhur sipas nevojes tuaj.

Karakteristika

  • Tensioni i vleresuar: 220 V
  • Frekuenca e vleresuar: 50 Hz
  • Fuqia e vlerësuar: 1600 W
  • Tre modalitete: Ajri i nxehtë, ajri i nxehtë, i alternuar
  • Dy shpejtesi: e ulet dhe e larte
  • Pesha neto: 454 g (përfshirë hundën)

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

Fuqia Watt

1800watt

Be the first to review “Tharese flokesh Xiaomi Mi | Ionic Hair Dryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh xiaomi mi bli online ne dyqan taxi

Tharese flokesh Xiaomi Mi | Ionic Hair Dryer