Hair trimmer per majat e flokeve te djegura | Umate

3,500 L

Ka stok

Hair Trimmer pret majat e dyfishta dhe floket e demtuar duke ruajtur floket e shendetshem dhe te padjegur. Jep rezultat te menjehershem dhe i le floket tuaj te bute dhe te shendetshem.

KODI: G-506070 Kategori: ,

HAIR TRIMMER PER MAJAT E FLOKEVE TE DJEGURA

Hair trimmer per majat e dyfishta te flokeve te djegura.

Pret me lehtesi skajet e ndara dhe floket e demtuar pa prekur pjesen tjeter te flokut.

Umate hair trimmer eshte me e lehte , me e shpejte dhe me efikase se gersheret.

Tashme nuk keni pse te shpenzoni teper ne sallonet e bukurise, pasi mund te prisni vete ne shtepi majat e djegura te flokeve.

Dizajni i saj pa kabell dhe fisha e ben me te lehte procesin per ta perdorur me me lehtesi. Jep rezultat te menjehershem dhe i le floket tuaj te bute dhe te shendetshem.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Hair Trimmer

Ngjyra

Be the first to review “Hair trimmer per majat e flokeve te djegura | Umate”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hair trimmer umate blerje online ne dyqan taxi

Hair trimmer per majat e flokeve te djegura | Umate