Hair Trimmer per majat e djegura te flokeve | Bli Online

3,490 L

Ka stok

Karakteristika

-Largon skajet e Demtuar jo gjatesine e flokut tuaj.
-Me e lehte, me e shpejte dhe me e sigurt se gersheret
-Heq skajet e demtuara, te ndara brenda disa minutash.
-Floke te shendetshem dhe te bute si mendafshi.
-Me 2 Nivele shpejtesie.

CORDLESS SPLIT END HAIR TRIMMER

Hair Trimmer | Si te kujdesemi per floket e djegura | Kujdesi & Majat e flokeve te djegura

Adhuroni floket e gjate dhe te shendetshem! 

Ndarjet e flokeve ne fund si pasoje e perdorimit ne mase te produkteve qe e demtojne flokun. Apo edhe rrezet e diellit gjate sezonit te nxehte te veres. Jane te gjitha faktore te cilet e demtojne fijen e flokut dhe i japin flokut ne teresi nje pamje aspak te bukur. Por me kryesorja nuk lejojne floket te jene te shendetshem.

Zgjidhja e pare qe na vjen ne mendje kur shohim floket ne ate gjendje eshte shkurtimi i tyre, por kjo ska pse te ndodh me. Me pranine e ketij produkti Hair Trimmer i cili largon vetem skajet e pajeta te flokut tuaj. Nuk ndikon aspak ne gjatesine e tij. Floket shpesh thuhet se jane gjysma e bukurise, keshtu qe cdo kujdes per ta nuk eshte aspak i tepruar.

Hair Trimmer | Si te kujdesemi per floket e Djegura

Hair trimmer si te kujdesemi per floket e djegura kujdesi per majat e djegura te flokeve

Shijoni floke te rivitalizuar me Split End Hair Trimmer si asnjehere me pare

Rritja e flokeve ne menyre te shendetshme mund te jete e veshtire kur ne jemi vazhdimisht ne perdorim te produkteve si pjaster, stilues flokesh. Madje dhe perdorimi i thareses ndikon ne demtimin e majave te tyre. Por kjo nuk do te thote se jane produkte te cilat nuk duhet ti perdorim me pasi ato jane disi te nevojshme per pamjen tone sidomos tharesja e flokeve.

Zgjidhje e shpejte dhe efikase!

Me pranine e Split End Hair Trimmer ju do te jeni te afte te menaxhoni shendetin dhe vitalitetin e flokeve. Nje pajisje efikase dhe e lehte per t’u perdorur. Teknologjia e saj drejton skajet e demtuara ne thikat e saj duke larguar flokun e vdekur dhe duke ruajtur gjithmone gjatesine tuaj.

Karakteristika | Kujdesi per floket & majat e djegura te flokeve

-Largon skajet e Demtuar jo gjatesine e flokut tuaj.
-Me e lehte, me e shpejte dhe me e sigurt se gersheret
-Heq skajet e demtuara, te ndara brenda disa minutash.
-Floke te shendetshem dhe te bute si mendafshi.
-Me 2 Nivele shpejtesie.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Hair Trimmer

Be the first to review “Hair Trimmer per majat e djegura te flokeve | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hair trimmer per majat e flokeve te djegura si te kujdesemi per floket e djegura kujdesi per floket

Hair Trimmer per majat e djegura te flokeve | Bli Online