Tharese flokesh per udhetime FA-5653-3 Hair dryer

1,990 L

Ka stok

KODI: 9003898565331 Kategori: ,

THARESE FLOKESH FA-5653-3

Tharese flokesh qe paloset perfekte per ta marre me vete ne udhetime fale permasave praktike.

Mjaft e fuqishme per t’i thare floket tuaj ne pak caste pas dushit. Fuqi 1300W dhe mbrojtje nga mbinxehja per te siguruar tharje optimale pa harxhuar kohe.

Mund ta merrni me lehtesi gjate pushimeve, fale dorezes se palosshme dhe dimensioneve kompakte.

Specifika:

  • Tharese e palosshme
  • Mbrojtje nga mbinxehja
  • Doreze e palosshme
  • Me kapese per varje
  • Fuqia: 1300 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Tharese flokesh

Fuqia Watt

1300w

Be the first to review “Tharese flokesh per udhetime FA-5653-3 Hair dryer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh portabel fa 5653 3 online ne dyqan taxi

Tharese flokesh per udhetime FA-5653-3 Hair dryer