Tharese flokesh jonike e palosshme 1800W FA-5653-5

2,890 L

Ka stok

KODI: 9003898565355 Kategori: ,

THARESE FLOKESH E PALOSSHME 

Tharese flokesh e palosshme per udhetime, me funksion jonik dhe doreze te palosshme. Mjaft i fuqishem per t’i thare floket ne pak caste dhe per ti bere te duken te persosur.

Me funksion te ajrit te ftohte dhe jonizimit do ju ndihmoje ne tharjen e flokeve pa i demtuar ato.

Specifika:

  • 2 cilesime te shpejtesise/nxehtesise
  • Siguresa termo
  • Gryke perqendrimi
  • Doreze e palosshme
  • Emetimi i zhurmës ≤ 77 dB(A)
  • Tensioni 220-240 V
  • Fuqi 1800 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Tharese flokesh

Fuqia Watt

1800watt

Be the first to review “Tharese flokesh jonike e palosshme 1800W FA-5653-5”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5653 5 tharese flokesh tzs online ne dyqan taxi

Tharese flokesh jonike e palosshme 1800W FA-5653-5