Tharese flokesh 2200W Lexical LHD – 5009

2,690 L

Ka stok

KODI: ç-345676805 Kategori: ,

THARESE FLOKESH 2200 W

Tharese flokesh me difuzor Lexical LHD-5009 dhe fuqi te larte prej 2200W per tharje rreth 60% me te shpejte se me thareset e zakonshme.

Funksionaliteti i thareses Lexical eshte i nderthurur me nje dizajn origjinal elegant. Motor i fuqishem i cili than ne vetem pak minuta edhe floket e gjate dhe te dendur.

Thani , drejtoni apo beni kacurrela ne vetem pak caste me kete tharese profesionale 2200 watt.

Karakteristikat:

  • Tensioni punes: 220-240V 50-60Hz
  • Fuqia: 2200 W
  • Motor AC
  • 2 shpejtesi
  • Funksioni i ajrit te ftohte
  • Trup inoks
  • Mbyllja e sigurise

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Tharese flokesh

Ngjyra

Fuqia Watt

2200w

Be the first to review “Tharese flokesh 2200W Lexical LHD – 5009”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese flokesh lexical online ne dyqan taxi

Tharese flokesh 2200W Lexical LHD - 5009