Shampo per floke kacurrela – Krem Sunsilk ne shitje

1,290 L1,490 L (-13%)

Ka stok

  • Rregullon Kacurrelat
  • U jep vëllim atyre dhe i bën flokët më të shndëritshëm
  • I zbut flokët
  • I bën më elastike sesa zakonisht
  • U jep stil dhe pamje te bukur
KODI: krem-sunsilk-per-floke-kacurrela Kategori: , Etiketime: ,

SHAMPO KREM PER FLOKE KACURRELA

Shampo Krem per floke kacurrela – Produkte maske per floket

Disa vajza janë të bekuara me floke kacurrel ndersa pjesa tjeter e vajzave shpenzojne ore te tera per ti bere ato. Mirepo sido qe të jetë edhe floku kacurrel ka disa menyra per kujdesin e tyre dhe mbajtjen sa më të shëndetshme për të qenë të gjitha më shumë të buta.

Floket Kacurrela jane vecanerisht te veshtire per t’u trajtuar sepe shpesh kane tendencen që do të behen grumbull. Nje efekt shume i pakndshem per t’u pare. I cili prish bukurine e kacurrelit dhe i jep nje pamje te crregullt.
Floket kacurrel nga natyra jane me delikat se floket e drejte, tentojne te thahen me lehte dhe kjo eshte arysyeja pse nganjehere floket kacurrel fillojne te duken të thatë dhe pa shkelqim. Por keto situata te shemtuara mund te permiresohen me krem per flokët kaçurrela.

KENI NEVOJE PER KREM PER KACURRELA ?krem per kacurrela bli online dyqan taxi
SHAMPO SUNSILK PER FLOKET ESHTE IDEALJA PER JU

Eshte shume e rendesishme qe ju te zgjidhni produktet e kujdesit te flokeve me mencuri. Zgjidhni ato produkte qe permbajne perberes hidratues si eshte kjo shampo per floke kacurrela SunSilk. Fale perdorimit te saj kujdesi per kacurrelat tuaja do te kthehet ne kenaqesi.

KREM PER FLOKE KACURRELA

Shampo krem per floke kacurrela eshte zhvilluar posacerisht per perdorim ne floket kacurrel qe ti natyralizoje ato dhe te mbaj kacurrelat e forta, plot volum dhe shkelqim.

Pastron butesisht kacurrelat dhe floket me onde, duke i hidratuar dhe duke i dhene elasticitet flokeve. Nepermjet veprimit te saj disiplinues, ajo shmang ngaterrimin e flokeve.

Shampo Sunsilk per floket me kacurrela shmang problemet e ngaterrimit te flokeve gjate krehjes. Nuk keni pse demtoni floket tuaj dhe kaloni me ore te tera deri sa ti zgjidhni. Ky Krem per floke kacurrela ju lehteson shume pune dhe kujdeset per floket tuaj qe te kene trajtimin e duhur dhe bukurine e tyre natyrale.

Mos i thani gjithmone flokët tuaj apo ti krihni me kreher furce. Mjafton aplikimi i kesaj shampo kremi dhe perdorimi i nje difuzori dhe do te keni kacurrelat perfekte natyrale. Shampoja Sunsilk eshte nga shampot me te preferuara nga femrat kacurrelse.

Efekti qe jep te floket | Shampo speciale per floke Kacurrela

Efektet e kremit per kacurrela jane te shumta, por me kryesorja nga te gjitha eshte qe do i jap flokeve tuaj shkelqimin dhe butesine e duhur.

Shampo per floke Kacurrela
Perdorimi si më poshtë :

Vendoseni nje sasi te caktuar ne duar nga ky krem per floke kacurrela dhe shperndajeni njetrajtesisht gjithë gjatësinë e flokëve të lagura derisa te depertoje ne thellesi te flokeve tuaj. Kete shampo mund ta quani si një maskë per floket kacurrel me veti shumë të mira ushqyese në një produkt të vetëm.
Pastaj mund të thani floket me tharese ose akoma me mire me difuzor dhe marrin formen e deshiruar. Kacurrela plot volum dhe të shendetshme sikur te keni perdorur maske per floke. Floket tuaja do te jene gjithmone te buta dhe plot drite me kete shampon Sunsilk.

Shampo per floke kacurrela krem maske

  • Shampo per flok kacurrela nga Sunsilk
  • Shampoo më e mirë për flokë kaçurrela
  • Sunsilk Rritja e gjatë dhe e shëndetshme për flokë më të gjatë dhe të shëndetshëm.

PRODUKTE PER FLOKE KACURRELA TE BUKUR

• E pasuruar me biotinë, kjo formulë ushqen flokët nga rrënjët

• Gëzoni Flokë që janë aq të mrekullueshëm sa asnjehere me pare.

Bazuar në testin laboratorik të thyerjes së reduktuar me sistemin Sunsilk vs shampon jo kondicionues. Redukton thyerjen e flokëve dhe ndihmon flokët të arrijnë potencialin e tyre natyror të rritjes Sunsilk Long & Healthy Growth Shampoo. Paketa e saj më e gëzueshme e shampove të gjelbër vjen me një kapje të lehtë për tu trajtuar dhe një wow brenda si më parë.

Sunsilk Long & Healthy Rritja është e pasuruar me biotinë. Kjo formulë e re e plotësuar me një aromë të freskët të pafytyrë funksionon që nga larja e parë, kështu që flokët tuaj rriten me ritmin e tyre më të shëndetshëm.

KREM ME AROME FANTASTIKE PER FLOKET KACURRELA

Bazuar në testin laboratorik të thyerjes së reduktuar me sistemin Sunsilk vs shampon jo kondicionues. Redukton thyerjen e flokëve dhe ndihmon flokët të arrijnë potencialin e tyre natyror të rritjes A dëshironi flokë të gjatë për atë rast të rëndësishëm, si dasma e mikut tuaj ose ajo pushim plazhi?

Flokët jo të shëndetshëm çojnë në thyerje dhe mund të vijnë në rrugën e rritjes së flokëve. Jo më. Rritja e gjatë dhe e shëndetshme e Sunsilk.

SHAMPO KREM PER FLOKET KACURRELA

Zvogëlon thyerjen  dhe ndihmon flokët të arrijnë potencialin e tyre natyral të rritjes. Prandaj bëhu gati të shohësh një më të mrekullueshëm në pasqyrë! Gjithashtu perdoret edhe per djem me flok kacurrela. Shampo per floke kacurrela

Bazuar në testin laboratorik të thyerjes së reduktuar me sistemin Sunsilk vs shampon jo kondicionues. Redukton thyerjen e flokëve dhe ndihmon flokët të arrijnë potencialin e tyre natyror të rritjes. Për t e pasur floke te shendetshem dhe te bukur duhet t i mirembani ata.floket kacurrela me kremin ideal bli online dyqan taxi

Si t’a përdorni ne menyre te duhur Shampo per floke kacurrela :

1. Duhet të shpëlani flokët me ujë.

2. Vendosni një sasi shampoje në madhësi të një monedhe. Lëkurë Lani duke përdorur një lëvizje rrotulluese të gishtit për të ushqyer dhe pastruar poret.

3. Shpëlajeni me ujë të rrjedhshëm derisa të lahet i gjithë shampoja. Rezultatet më të mira kur ndiqen me përdorimin e kondicionerit për Sunsilk Long & Healthy Growth. Kondicioneri vjen me teknologji revolucionare të kondicionerit për flokë kaq të kontrollueshëm. Sulfat natriumi Laureth, silikoni, biotina

Per femrat qe nuk kane kacurrela natyrale kemi nje pajisje te mrekullueshme qe ju vjen ne ndihme më mirë për flokët e drejtë.


Porosit ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim te porosise. Qendra me e madhe tregtare online ne Shqiperi dhe në Kosovë

Be the first to review “Shampo per floke kacurrela – Krem Sunsilk ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sunsilk krem per floket kacurrela shampo produkte maske

Shampo per floke kacurrela - Krem Sunsilk ne shitje

1,290 L1,490 L (-13%)

Shto ne Shporte