Termus plazhi per ushqime Cooler food thermos

2,290 L3,690 L

Kapaciteti25 L30 L32 L
Pastro
KODI: x-876540 Kategori: ,

TERMUS PLAZHI PER USHQIME

Termus plazhi perfekt per te mbajtur ushqime te ndryshme te fresketa gjate udhetimeve, ne kamping apo piknik.

Me kapacitet te madh 20, 25, 30 dhe 32 litra dhe doreze mbajtese per transport te lehte, duke i bere keta termuse ftohes te domosdoshem per barbeque, plazh  dhe piknik.

Kapaket mund te kthehen ne siperfaqe per te vendosur ushqimet apo pijet nese tavolina nuk eshte e disponueshme.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Termus

Kapaciteti

20 L, 25 L, 250ml, 30 L, 32 L

Be the first to review “Termus plazhi per ushqime Cooler food thermos”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

termus plazhi per ushqime blerje online ne dyqan taxi

Termus plazhi per ushqime Cooler food thermos

2,290 L3,690 L

Shto ne Shporte