Termometer Infrared R9 | Per ballin dhe veshet

2,900 L

Ka stok

 • Me sonda te azhornuara.
 • Dizajn praktik.
 • Nuk ka perberje merkuri.
 • I sigurt dhe preciz ne perdorim.
 • Perdoret per femije, te rriturit dhe te moshuarit.
 • Matje e shpejte.
KODI: Termometer-Infrared-R9 KATEGORIA:

TERMOMETER INFRARED R9 PER BALLIN DHE VESHET

Sistemi i termometrit infra të kuq përdor sonda të azhurnuara të sensorit me precizion të lartë dhe inteligjente për të siguruar rezultate të sakta dhe për të siguruar një performancë të shkëlqyeshme. Termometri është pa merkur, kështu që ju mund t’ia jepni me siguri fëmijës tuaj.

Termometri i ballit dhe veshit është krijuar për të gjitha moshat, të rriturit, foshnjat dhe të moshuarit. Ai mbështet funksionin e ballit dhe mat temperaturën tuaj. ℃ dhe ℉ ndryshohen lehtësisht.

INFRARED THERMOMETER R9

Termometri infra të kuq është i pajisur me një sistem paralajmërimi të etheve, i cili do të shfaqë drita të ndryshme dhe do të shoqërojë një bip sipas kushteve të ndryshme të temperaturës. 69 grupe të dhënash mund të regjistrohen për të lehtësuar gjurmimin e përdoruesve të ndryshimeve të temperaturës së trupit.

Matje e shpejtë me lexim të menjëhershëm, nuk ka nevojë të presim, ne mund të kujdesemi për foshnjën tonë me siguri dhe shpejtesi. Të gjitha materialet dhe përbërësit e përzgjedhur mirë për të garantuar sigurinë e përdoruesve.

SPECIFIKATinfrared thermometer per veshet dhe ballin bli online dyqan taxi
 • Me sonda te azhornuara.
 • Nuk ka perberje merkuri.
 • I sigurt dhe preciz ne perdorim.
 • Perdoret per femije, te rriturit dhe te moshuarit.
 • Matje e shpejte.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Termometer Infrared R9 | Per ballin dhe veshet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

termometer infrared r9 bli online dyqan taxi

Termometer Infrared R9 | Per ballin dhe veshet