Termometer dixhital infrared | Berrcom

2,800 L

Ka stok

I persosur per perdorim ne shtepi, zyre, shkolla etj ky termometer dixhital mat shpejt dhe me saktesi temperaturen pa patur nevoje per kontakt fizik.

KODI: i21721640 KATEGORIA:

TERMOMETER DIXHITAL INFRARED BERRCOM

Termometer dixhital infrared me matje ne distance krijuar per te gjitha moshat, femije te rritur dhe te moshuar.

Ky termometer me shume perdorime eshte i afte te mase tre lloje te ndryshme te temperatures. Mund te mase temperaturen e trupit, e ajrit te ambientit dhe temperaturen e siperfaqeve te ndryshme.

Zgjedhje e shkelqyer per perdorim te gjere per familjet, cerdhet, klinikat dhe shkollat.

Berrcom JXB-178 ka ekran te madh me 3 ngjyra per temperature te ulet, normale dhe te larte. Gjithashtu eshte e pajisur edhe me alarm nese temperatura eshte teper e larte.

Termometri pa prekje eshte i sigurt dhe higjenik, fale teknologjise se fundit te integruar do te siguroje performance te shkëlqyer dhe matje precize.

Karakteristika

  • Rregjistron 32 leximet e fundit te temperatures
  • Ekran LCD me ngjyra
  • Fikje automatike ne afersisht 30 sekonda
  • Punon me 2 bateri AA

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Termometer

Ngjyra

Be the first to review “Termometer dixhital infrared | Berrcom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

termometer dixhital berrcom ne shitje online dyqan taxi

Termometer dixhital infrared | Berrcom