Tenxhere me kapak rezistente Kaisa Villa

1,800 L2,340 L

  • Me dizajn modern qe pershtatet lehtesisht ne cdo kuzhine
  • Me veshje antingjitje siguron qe ushqimi juaj te gatuhet me sasi minimale yndyre
  • Rezistence e shkëlqyeshme ndaj temperaturave më të larta
  • Diameter 18, 20, 22 , 24 cm
18202224
Pastro
KODI: tenxhere-kaisa-villa Kategori: , , ,

TENXHERE ME KAPAK KAISA VILLA

Tenxhere me kapak rezistente me diameter 18, 20 , 22, 24 cm per gatime te shijshme dhe me vlera ushqimore.

Per nje gatim sa me te shendetshem per veten dhe te afermit tuaj porosit tani ne Dyqan Taxi.

TENXHERE  ME SHTRESA MINERALE | KAISA VILLA

Tenxhere me shtresa minerale per nje veshje jo ngjitese.

Keto shtresa sigurojne qe ushqimi juaj te gatuhet me sasi minimale yndyre dhe te ruaje te gjitha vlerat ushyese te tij.

Tenxheret kane nje rezistence te shkelqyer ndaj temperaturave me te larta.

Karakteristika

  • Me dizajn modern qe pershtatet lehtesisht ne cdo kuzhine
  • Me veshje antingjitje siguron qe ushqimi juaj te gatuhet me sasi minimale yndyre
  • Rezistence e shkëlqyeshme ndaj temperaturave më të larta
  • Diameter 18, 20, 22 , 24 cm

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Dimensionet

18, 20, 22, 24

Be the first to review “Tenxhere me kapak rezistente Kaisa Villa”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere me kapak kaisa villa blerje online ne dyqan taxi

Tenxhere me kapak rezistente Kaisa Villa

1,800 L2,340 L

Shto ne Shporte