Tenxhere me kapak 20 cm MGO 3L | Soup Pot

3,290 L

Ka stok

KODI: 6926367637380 Kategori: , , ,

TENXHERE ME KAPAK MGO 3 L

Tenxhere me kapak MGO perfekte per kuzhinen tuaj.

Me kapacitet prej 3 litra do te mund te gatuani vakte te plota per te gjithe familjen.

Kapak i trashe qelqi shume rezistent, i cili nuk lejon daljen e avullit dhe aromave jashte tenxheres.

Perfekte per te bere supa te ndryshme, fale veshjes se saj te brendshme e cila nuk ngjit, shpenrdan nxehtesine njetrajtesisht dhe ruan vlerat ushqyese.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

Be the first to review “Tenxhere me kapak 20 cm MGO 3L | Soup Pot”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere graniti mgo 3litra shitje online ne dyqan taxi

Tenxhere me kapak 20 cm MGO 3L | Soup Pot