Te mjeret Vellimi III – Viktor Hygo

1,200 L

Ka stok

Romani eshte shume voluminoz dhe ka nje permbajtje te gjere dhe te thelle.

Secila nga pjeset eshte ne vetvete nje roman i zakonshem.

KODI: r-temjeret KATEGORIA: ETIKETIMI:

TE MJERET

Vepra “Të mjerët” ka si figura kryesore te saj Zhan Valzhanin, Kozeten, Fantinen, Gavroshin e shume te tjere.

Romani ndahet ne pese pjese te medha: “Fantina”, “Kozeta”, “Mariusi”, “Idili i rruges Plyme dhe epopeja e rruges Sen-Deni” dhe “Zhan Valzhani”.

Romani eshte shume voluminoz dhe ka nje permbajtje te gjere dhe te thelle.

Secila nga pjeset eshte ne vetevte nje roman i zakonshem.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me madhe tregtare online.

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Te mjeret Vellimi III – Viktor Hygo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

te mjeret libra ne shitje ne dyqan taxi

Te mjeret Vellimi III - Viktor Hygo