Dashuria e pare – Nicholas Sparks

1,000 L

Ka stok

Uillsoni po perpiqet te gjeje rrugen per tu kthyer ne zemren e gruas qe adhuron dhe qe ende e dashuron.

KODI: r-dashuriaepare Kategori: , ETIKETIMI:

DASHURIA E PARE

Ndoshta romanca nuk do te zgjase per gjate gjithe marteses.
Kjo po ndodhte dhe ne martesen e Uillson Ljuisit.
Pas 30 vitesh atij do ti duhej te pranonte se romanca ne martesen e tij eshte venitur.
Ai ishte nje agjent i sukseshem pronash dhe kishte arritur ti siguronte familjes se tij nje jetese te mire.
Me afrimin e marteses se vajzes se tij, ai kuptoi dhe i duhej te perballej me faktin se tani ai dhe Xhjejn jane larguar nga njeri-tjetri.
Uillson ishte nje burre jo shume i zoti per ti shprehur ndjenjat e tij.
I deshperuar per ti fituar perseri zemrem gruas se tij, i duhej te zbulonte se si te dashurohej perseri me te.
Ai pyet veten nese gruaja e tij e dashuron sado pak, por nga ana tjeter e vetmja gje qe ishte i sigurte ishte se dashuria e tij vetem ishte rritur nder vite.

Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Dashuria e pare – Nicholas Sparks”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dashuria e pare libra ne shitje ne dyqan taxi

Dashuria e pare - Nicholas Sparks