Dashuria nuk eshte kurre e thjeshte – Anna Premoli

1,200 L

Ka stok

Kjo komedi romantike eshte fituese e çmimit “Bancarella”.

Libri eshte botuar ne 5 vende te Europes dhe eshte shitur ne me shume se 500 mije kopje brenda nje kohe rekord.

KODI: r-dashurianukeshtekurreethjeshte KATEGORIA: ETIKETIMI:

DASHURIA NUK ESHTE KURRE E THJESHTE

Dy personazhet e librit Lavinia dhe Sebastiano, njihen dhe me pas urrehen me shikim te pare.

Lavinia studion per Ekonomi ne Universitetin e Bokonit.

Sebastiano studion per inxhinieri dhe eshte i dhene pas informatikes.

Lavines i duheshin kredite per provimin prandaj i duhet ta binde Sebastianon qe te bashkepunojne edhe pse te dy nuk e duronin dot njeri-tjetrin.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Dashuria nuk eshte kurre e thjeshte – Anna Premoli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dashuri nuk eshte kurre e tjeshte ne shitje online ne dyqan taxi

Dashuria nuk eshte kurre e thjeshte - Anna Premoli