Te lutem me ler te te urrej – Anna Premoli

1,000 L

Ka stok

Libri trajton historine e dy shefave te degeve ne nje banke te rendesishme tregtare te Londres.

 

KODI: r-melerteurrejtelitem KATEGORIA: ETIKETIMI:

TE LUTEM ME LER TE URREJ

Libri trajton historine e dy shefave te degeve ne nje banke te rendesishme tregtare te Londres.

Xheniferi dhe Iani e urrejne njeri-tjetrin dhe bejne cdo gje qe ti prishin pune njeri-tjetrit.

Ata njihen prej shtate vjitesh por pese vitet e fundit i kane kaluar ne lufte me njeri-tjetrin.

Nje projekt per administrimin e kapitaleve te nje klienti aristokrat dhe plot naze do ti detyronte ata te punojne bashke.

Pervec se ne ambjentet e punes per shkak te projektit ata jane te detyruar te kalojne kohe bashke edhe jashte punes.

Nje lajm ne faqen e gazetes se perditshme londineze, ku nga nje darke krejtesisht e pafajshme, Xheniferi do te konsiderohej e dashura e Ianit.

Ky lajm terbon Xhenifein, si mund ta quanin te dashuren e nje mburraveci e spitullaqi si puna e Ianit?

Ai e merr me te qeshur por me teper habitet sepse pas fotove me kolegen bene te terhiqeshin te gjitha vajzat mendjelehta qe i shkonin nga pas.

Atehere lind nje propozim i pazakonte.

Iani vendos ti lere dore te lire ne punen me klientin e lodhshem, Xheniferit.

Kushti ishte qe ajo te pranonte te hiqej si e dashura e tij.

Sfida pranohet dhe nis loja.


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Te lutem me ler te te urrej – Anna Premoli”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

me ler te urrej te lutem libra ne shitje ne dyqan taxi

Te lutem me ler te te urrej - Anna Premoli