Tenxhere gatimi me kapak 24 cm | Olina granite

2,520 L

Ka stok

KODI: 4701906290200 Kategori: , , ,

TENXHERE ME KAPAK 24 CM OLINA

Tenxhere me kapak dhe diameter 24 cm. E pajisur me kapak xhami per te pare sasine e mbetur te gatimit dhe procesin.

Me veshje te brendshme kunder ngjitjes. Veshja cilesore e brendshme e saj do te mundesoje nxehtesi te njetrajtshme duke pershpejtuar kohen e gatimit.

Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrim fale veshjes se tyre.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Tenxhere

Ngjyra

,

Be the first to review “Tenxhere gatimi me kapak 24 cm | Olina granite”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tenxhere gatimi graniti bli online ne dyqan taxi

Tenxhere gatimi me kapak 24 cm | Olina granite