Tave e rrumbullaket Velvet kunder-ngjitjes

740 L

Ka stok

20 cm

KODI: 8000807253311 Kategori: , , , , ETIKETIMI:

Tave e rrumbullaket Velvet

Tave e rrumbullaket Velvet

  • Me diameter 20 cm.
  • Me veshje te brendshme Ipertek dhe kunder-ngjitjes.
  • Mundeson gatim te shendetshem dhe lehtesi ne pastrimin e taves Dizajn elegant.
  • Linja Velvet eshte e pershtatshme per pianure me gaz, korent dhe qeramik.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tave Pjekje

Be the first to review “Tave e rrumbullaket Velvet kunder-ngjitjes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tave e rrumbullaket Velvet kunder-ngjitjes